sobota, 6 sierpnia 2011

Bulwersujące wiadomości minionego dnia

Andrzej Lepper nie żyje. Popełnił samobójstwo.
------------------------------------------
Szokujący nagłówek, przeniesiony z wczorajszej, już, Gazety pl. Bezdyskusyjnie wydarzenie, które poruszyło ludzi, bez względu na opcje polityczne. Wyjątkowo ten mój post odbiega tematycznie od wszystkich dotychczasowych, gdyż z założenia nie poruszałam na blogu zagadnień z życia społeczno- politycznego. I nadal będę się trzymać tej linii. Ale, jak już wkroczyłam na ten teren, to nie można było także WCZORAJ nie zauważyć takiego zdjęcia z " PIĘKNĄ JULIĄ ", jak nazywano byłą premier Ukrainy - Tymoszenko

" Sędzia, który prowadzi proces, działa według wskazówek administracji prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza    
Julia Tymoszenko odpowiada, że oskarżenia te inspirowane są przez Janukowycza, który dąży do zniszczenia swych przeciwników politycznych przed zaplanowanymi na przyszły rok wyborami parlamentarnymi.

W razie uznania Tymoszenko za winną, byłej premier grozi co najmniej siedem lat więzienia." CYTAT  -
 z artykułu w internecie.

Motywy samobójstwa ( podobno ) A.Leppera, jak dotąd nie zostały ogłoszone, więc nie ma pewności, ale już przważa opinia o podłożu politycznym, bo to w końcu działacz polityczny i może jednak, właśnie ... ??
Ale Julia Tymoszenko ( mnie się podoba jej typ urody, tak, lubię blondynki ...i te jej warkocze ! ), to już POLITYKA, choć może także INTRYGA, WROBIENIE ??
Co to można wiedzieć i gdy się człowiek ( czyli JA ) niezbyt zna na Polityce ( choć chętnie czytam czasopismo )
Jakieś wcześniejsze zdjęcia pani premier Julii T. ( sama słodycz, czyż nie ? )

3 komentarze:

 1. Julia - piękne imię - wydaje się, że twardszym graczem niż jej przeciwnicy. Jeszcze pokaże tym wszystkim Janukowyczom, gdzie raki zimują. Liczę na to...

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj, należę do osób niezbyt przywiązanych do życia, doskonale wiem,że coraz szybciej przemieszczam się w stronę jego końca, ale myślę,że musiało być coś, co całkowicie A.L. obrzydziło życie. Dziś się mówi,że może problemy finansowe- ale chyba dobrze wiedział,że jego śmierć tych problemów nie zakończy. Długi przejdą na rodzinę, niestety. Depresja? od kilku lat tkwię w depresji, ale jakoś samobójstwo mi do głowy nie przychodzi, tyle tylko,że już mi minął "apetyt na życie".
  Dziś słyszałam taki komentarz- "żył z hukiem z hukiem odszedł".Można i tak to skomentować.
  A piękna Julia? No cóż, bez grzeszków to Ona nie jest, była bardzo obrotną osobą nim stała się "twarzą rewolucji". Poza tym fotogeniczna istota, kamera ją lubi.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. polityka paskudna jest, ale przyciąga, przyciaga...

  OdpowiedzUsuń