poniedziałek, 16 lipca 2012

Nagrody za rozwiązanie zagadki - dla beaty i Oli - ex aequo

Order Kamelii Japońskiej dla  beaty za I miejsce w rozwiązaniu zagadki u Kwoki
Order Kamelii Japońskiej dla OLI za  I miejsce w rozwiązaniu zagadki  u Kwoki

Tak więc obie Panie równolegle otrzymują niniejszym tytuł Damy Kameliowej od Kwoki za zasługi na jej blogu - moje Gratulacje oraz buziaczki  ;)))

7 komentarzy:

 1. :)))
  dziękuję pięknie.
  czekałam, Kwoko, na ten kwiat, jak na poważny horoskop wystawiony przez dyplomowanego astrologusa. Wnioski mam dwa: ad kolor - więcej tolerancji w życiu (choć za nielotem powtarzam ciągle, że ja już chyba wszystkich rozumiem), ad japońska - zabieraj się wreszcie do roboty ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. beata - a to mi miło, że się ucieszyłaś, a nie poczułaś np.dotknięta z powodu tytułu Damy Kameliowej... po czasie dotarło do mego umysłu, jakie to przecież skojarzenia łączą się z tym pięknym kwiatem, a tym bardziej owym tytułem. Ale coż, już słowo się rzekło i ...poszło - ale zaręczam, że JA nie pomyślałam wtedy o sławnej książce A.Dumasa(syna )i jej bohaterce. Zatem rzućmy na to ZASŁONĘ MILCZENIA ! ;))

  Co prawda DRUGA NAGRODZONA milczy, więc nie wiem...a nuż dotknięta ?!

  OdpowiedzUsuń
 3. ani trochę dotknęła. prędzej uczepiłabym się "klasyki" niż głównej bohaterki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ani trochę dotknęła. prędzej uczepiłabym się "klasyki" niż głównej bohaterki ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ależ nie żadne dotknięta, po prostu rzadko zaglądam na blogi:) Dzięki śliczne jak i kamelia śliczna. Skojarzenie oczywiście jako pierwsze z tą wiadomą, ale że się nie poczuwam to czemu miałabym to wziąć do siebie?:)

  OdpowiedzUsuń
 6. a w dodatku dzięki tej nagrodzie posłucham sobie paru arii z Traviaty :)

  OdpowiedzUsuń
 7. beata i Ola - czyli świetnie... WSZYSTKIE JESTEŚMY ZADOWOLONE! Arie z "Traviaty " też bardzo lubię ( jedną b.upowszechniła niegdyś ś.p.Violetta Villas ) :)

  OdpowiedzUsuń